Bokhylla Bodafors
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BOKHYLLA, 2 dlr, Bodafors, 1950/60-tal, märkt Bodafors, teak samt svärtat trä, vardera höjd 150, 80x40, total längd 236 cm, förlängningsdel med 2 lådor samt extra hylldel medföljer
Bruksslitage
479091
2017-08-22