Vaser Kina

Vaser Kina
Vaser Kina
Vaser Kina
Vaser Kina
Vaser Kina
Vaser Kina
Vaser Kina
Vaser Kina
Vaser Kina
Vaser Kina
Vaser Kina
Vaser Kina

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VASER, ett par, porslin, Kina, 18/1900-tal, figural dekor i underglasyrblått, höjd ca 43 cm

Ett kantnagg på en av vasernas mynning.

479096

2017-08-22