Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKRIVBORDSSTOL, industridesign, 1900-talets första hälft/mitt, massiv ek, järn, justerbar höjd, ca 45-50 cm
Bruksslitage, 1 ben med sprickor
479109
2017-08-22
Gör en kostnadsfri värdering här