Taklampa rokokostil

Taklampa rokokostil
Taklampa rokokostil
Taklampa rokokostil
Taklampa rokokostil

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKLAMPA, 1900-talets första hälft, rokokostil, frostad kupa, förgylld stomme i gulmetall, höjd ca 38, diameter 24 cm

Smärre slitage

479122

2017-08-22