James John Hill oljemålning

James John Hill oljemålning
James John Hill oljemålning
James John Hill oljemålning
James John Hill oljemålning
James John Hill oljemålning
James John Hill oljemålning

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

JAMES JOHN HILL (1811-1882): Mor och barn, signerad JJ Hill, olja på duk, ca 61x51 cm

479124

2017-08-23