Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CHARLOTTE RUDE & HJÖRDIS OLSSON-UNE, "Dino", barnstol, IKEA, 1970, blålackerad benställning, sits i grön galon, höjd ca 65, diameter 55 cm
Slitage, smärre skador
479145
2017-08-22
Gör en kostnadsfri värdering här