Charlotte Rude & Hjördis Olsson-Une barnstol

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

CHARLOTTE RUDE & HJÖRDIS OLSSON-UNE, "Dino", barnstol, IKEA, 1970, blålackerad benställning, sits i grön galon, höjd ca 65, diameter 55 cm

Kuntoraportti

Slitage, smärre skador

479145

Päivämäärä:

2017-08-22