Charlotte Rude & Hjördis Olsson-Une barnstol
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
CHARLOTTE RUDE & HJÖRDIS OLSSON-UNE, "Dino", barnstol, IKEA, 1970, blålackerad benställning, sits i grön galon, höjd ca 65, diameter 55 cm
Kuntoraportti
Slitage, smärre skador
479145
Päivämäärä:
2017-08-22