Fjärilsbord

Fjärilsbord
Fjärilsbord
Fjärilsbord
Fjärilsbord
Fjärilsbord
Fjärilsbord

Klubbat för:

2 400 SEK

2 000 SEK

FJÄRILSBORD, mahogny, 1800-tal, 2 hyllplan, sengustavianskt, höjd ca 74, diameter 45 cm

Bruksslitage

479159

2017-08-26