Erik Wörtz fåtölj

Erik Wörtz fåtölj
Erik Wörtz fåtölj
Erik Wörtz fåtölj
Erik Wörtz fåtölj
Erik Wörtz fåtölj
Erik Wörtz fåtölj
Erik Wörtz fåtölj
Erik Wörtz fåtölj

Klubbat för:

2 800 SEK

2 000 SEK

ERIK WÖRTZ, fåtölj med fotpall, Kolding, Ikea, 1960-tal, lösa plymåer i svart skinn, sitthöjd 39 cm

Smärre slitage

479164

2017-08-26