2 800 SEK
2 000 SEK
ERIK WÖRTZ, fåtölj med fotpall, Kolding, Ikea, 1960-tal, lösa plymåer i svart skinn, sitthöjd 39 cm
Smärre slitage
479164
2017-08-26