Fåtöljer design Tord Björklund

Klubbat för:

1 300 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

TORD BJÖRKLUND, "Skye", fåtölj, IKEA, 1900-talets fjärde kvartal, svart benstomme, klädsel i svart skinn, längd ca 150 cm

Zustandsbeschreibung

smärre slitage

479165

2017-08-26