Klubbat för:
1 300 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
TORD BJÖRKLUND, "Skye", fåtölj, IKEA, 1900-talets fjärde kvartal, svart benstomme, klädsel i svart skinn, längd ca 150 cm
Zustandsbeschreibung
smärre slitage
479165
2017-08-26
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner