Bänk Tokyo

Bänk Tokyo
Bänk Tokyo
Bänk Tokyo
Bänk Tokyo
Bänk Tokyo
Bänk Tokyo

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BÄNK, "Tokyo", Triva, Nordiska Kompaniet, 1950-tal, ek, höjd 35, 141x42 cm

Smärre slitage, enstaka ribbor lösa

479166

2017-08-26