Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
VITRINSKÅP, med skrivklaff, 2-delat, rokokostil, tidigt 1800-tal, Sverige, bemålat, uppsvängt krön, höjd 215, 112x52 cm
Smärre slitage, senare rutor i plast
479167
2017-08-26
Gör en kostnadsfri värdering här