Skrin 17/1800-tal

Skrin 17/1800-tal
Skrin 17/1800-tal
Skrin 17/1800-tal
Skrin 17/1800-tal
Skrin 17/1800-tal
Skrin 17/1800-tal
Skrin 17/1800-tal
Skrin 17/1800-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIN på senare benställning, barockstil, 17/1800-tal, järnbeslag i genombruten dekor, höjd ca 22, 41x47 cm

Mindre slitage, nyckel saknas

479195

2017-08-26