Byrå
2017-08-27
479202
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BYRÅ, gustaviansk stil, 1900-tal, 3 lådor, dekormålad, imitationsmålad skiva, höjd 110, 88x50 cm
Smärre slitage