Byrå

Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BYRÅ, gustaviansk stil, 1900-tal, 3 lådor, dekormålad, imitationsmålad skiva, höjd 110, 88x50 cm

Smärre slitage

479202

2017-08-27