Soffbord
Vollendet
2017-08-23
479214
| Höchstes Gebot | 400 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
SOFFBORD, mässing och onyxmarmor, 1900-talets andra hälft, höjd ca 50, 180x70 cm
Visst slitage