Erik Haamer

Erik Haamer
Erik Haamer
Erik Haamer
Erik Haamer

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ERIK HAAMER (Estland/Sverige, 1908-1994): Motiv från Kärna, akvarell, signerad Haamer samt daterad -51, 49x60 cm.

479230

2017-08-24