Stolar 1 par

Stolar 1 par
Stolar 1 par
Stolar 1 par
Stolar 1 par
Stolar 1 par
Stolar 1 par

Klubbat för:

3 400 SEK

1 500 SEK

STOLAR, 1 par, 1800-tal, Lindome, grönmålade, sitthöjd ca 45 cm

Slitage

479233

2017-08-27