Bokhylla Art Deco

Bokhylla  Art Deco
Bokhylla  Art Deco
Bokhylla  Art Deco
Bokhylla  Art Deco
Bokhylla  Art Deco
Bokhylla  Art Deco
Bokhylla  Art Deco
Bokhylla  Art Deco
Bokhylla  Art Deco
Bokhylla  Art Deco
Bokhylla  Art Deco
Bokhylla  Art Deco
Bokhylla  Art Deco
Bokhylla  Art Deco

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BOKHYLLA, låg modell, Art Deco, 1920-tal, bonad ek, brännmärkt "P A Eklund, Bispgården", höjd ca 104, 171 x 36 cm

Bruksslitage, 1 fot/tass baktill saknas

479242

2017-08-23