Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BOKHYLLA, låg modell, Art Deco, 1920-tal, bonad ek, brännmärkt "P A Eklund, Bispgården", höjd ca 104, 171 x 36 cm
Bruksslitage, 1 fot/tass baktill saknas
479242
2017-08-23
Gör en kostnadsfri värdering här