Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JO HAMMERBORG, taklampa, "Corona", för Fog & Morup, Danmark, 1960-tal, aluminium, höjd 45 cm
Formgiven 1963
Bruksslitage
479246
2017-08-24
Gör en kostnadsfri värdering här