Taklampa design Johannes Hammerborg

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JO HAMMERBORG, taklampa, "Corona", för Fog & Morup, Danmark, 1960-tal, aluminium, höjd 45 cm

Formgiven 1963

Bruksslitage

479246

2017-08-24