Stefan Igelström

Stefan Igelström
Stefan Igelström
Stefan Igelström
Stefan Igelström
Stefan Igelström
Stefan Igelström

Klubbat för:

1 800 SEK

2 500 SEK

STEFAN W IGELSTRÖM (född 1953): väggobjekt i form av trälåda med glas, motiv av man med hatt på konstutställning, figuren utförd i trä, miniatyrtavlorna utförda i akvarell med metallramar, slipad glasprisma i taket, lådan med skuret och bemålat krön i form av clownfigur, höjd ca 40 cm, bredd ca 27,5 cm, djup ca 6,5 cm, monogramsignerad "SWI" på fram- och baksida samt daterad 1981

479247

2017-09-04