Hatthylla

Hatthylla
Hatthylla
Hatthylla
Hatthylla
Hatthylla
Hatthylla

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 200 SEK

HATTHYLLA, stål/aluminium, 1900-talets mitt, funktionalism, bredd ca ca 127x24

Bruksslitage, färgfläckar

479251

2017-08-23