Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 200 SEK
HATTHYLLA, stål/aluminium, 1900-talets mitt, funktionalism, bredd ca ca 127x24
Bruksslitage, färgfläckar
479251
2017-08-23
Gör en kostnadsfri värdering här