Klubbat för:
8 400 SEK
Utropspris
1 200 SEK
PENSELVAS, porslin, Kina, 1900-tal, cylinderformad, polykrom dekor av figurscen i emaljfärger samt järnoxid, kalligrafi, märkt med stämpel, höjd ca 29 cm
Smärre slitage
479252
2017-08-23
Gör en kostnadsfri värdering här