Karmstol Karl Johan
2017-08-27
479258
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARMSTOL, 1800-tal, Karl Johan, fanérad i mahogny, sitthöjd ca 46 cm
Smärre slitage