Ulla Waller

Ulla Waller
Ulla Waller
Ulla Waller
Ulla Waller

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ULLA WALLER (född 1916): Villa Radet, Paris, Mont Matre, signerad samt daterad atergo 1981, olja på duk, 81x72 cm

479287

2017-08-26