Saura

Saura
Saura

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ANTONIO SAURA (Spanien, 1930-2001): Komposition, signerad Saura, 1/125, färglitografi, bladstorlek 75x55 cm

479290

2017-08-26