Bertil Vallien
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BERTIL VALLIEN, vaser, 2 st., skålar, 2 st., glas, Kosta Boda, 1970-80-tal, vaserna med kvadratisk form och iriserande yta, signerade Boda B Vallien atelje 43 respektive Boda B Vallien atelje 54, skål delvis blåst i sandform, signerad BODA UNIK 4500 B. VALLIEN 132, skål på fot signerad Boda B Vallien 51543.
479304
2017-09-06