Bordslampfot GAB
Closed
2017-08-23
479308
| Sold for | 550 SEK |
| Estimate | 1 000 SEK |
GULDSMEDSAKTIEBOLAGET, bordslampa, 1900-talets första hälft, brons, grönpatinerad, undertill märkt GAB Brons 59, höjd inkl sockel ca 23 cm
Lampsockel med skada, smärre ytskador