Bordslampfot GAB

Bordslampfot GAB
Bordslampfot GAB
Bordslampfot GAB
Bordslampfot GAB
Bordslampfot GAB
Bordslampfot GAB

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GULDSMEDSAKTIEBOLAGET, bordslampa, 1900-talets första hälft, brons, grönpatinerad, undertill märkt GAB Brons 59, höjd inkl sockel ca 23 cm

Lampsockel med skada, smärre ytskador

479308

2017-08-23