Tommy Östmar

Tommy Östmar
Tommy Östmar
Tommy Östmar
Tommy Östmar

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

12 000 SEK

TOMMY ÖSTMAR (född 1934): Figurkomposition, signerad Tommy Östmar, olja på duk, 108x70 cm

479327

2017-08-27