Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FAT, tenn, märkt Olof Artedius, Jönköping, 1778 (verksam 1753-1779), diameter ca 39 cm.
Slitage, repor, äldre ägarmonogram på undersidan.
479329
2017-09-04
Gör en kostnadsfri värdering här