Karl Axel Pehrson

Karl Axel Pehrson
Karl Axel Pehrson
Karl Axel Pehrson
Karl Axel Pehrson

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): "Skamödla", signerad K A Pehrson, olja på duk, 40x60 cm

479330

2017-08-28