Klubbat för:
18 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
MÄRTA MÅÅS-FJETTERSTRÖM, "Bruna heden", matta, formgiven 1931, rölakan, signerad MMF, tillverkad före 1941, 225 x 193 cm
fransarna med mindre slitage
479341
2017-08-26
Gör en kostnadsfri värdering här