Karmstolar 4 st modell Confidencen

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PER ÖBERG, karmstolar, 4 st, "Confidencen", tillverkade av Åfors Möbelfabrik, brännmärkta, "Confidencestolen 1985" samt numrerade, brännmärkta PÖ (Per Öberg (arkitekt), JH (Johan Hellström prototypsnickare), SPS (Sven Philip Sörensen donator), gråbetsade, sitthöjd ca 43 cm

Bruksslitage

479343

2017-08-23