Ljusstakar

Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar

Klubbat för:

1 600 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

LJUSSTAKAR, 7 par: 1 par, mässing, höjd ca 17,5 cm, 1 par, nysilver, otydliga stämplar, höjd ca 18 cm, 1 par, blankpolerat tenn, stämplade London, höjd ca 18 cm, 1 par, nysilver, kolonnformade, höjd ca 14 cm, 1 par, tenn, med lösa ljusmanschetter, stämplade Lindberg Ikea Riksantikvarieämbetet, höjd ca 18 cm, 1 par, tenn, stämplade Rune Tennesmed, Kalmar 1978, höjd ca 23 cm, 1 par, blankpolerat tenn, stämplade Christer Wide, Kolmården 1981, höjd ca 14 cm

Kuntoraportti

Några par med bruksslitage

479357

Päivämäärä:

2017-09-04