Carl Kylberg

Carl Kylberg
Carl Kylberg

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

CARL KYLBERG (1878-1952): "Den vred boxaren", signerad, blandteknik, ca 39x30 cm

Proveniens: Galleri samlaren okt 1956

479358

2017-08-28