Fiskare

Fiskare
Fiskare

Klubbat för:

450 SEK

1 200 SEK

GUNILLA KUMLIN (född 1938): Fiskare, gouache, signerad G Kumlin samt daterad 1982, ca 16x26,5 cm

479359

2017-08-28