Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HERMAN NEUJD (1872-1931): skulptur, gips, signerad Neujd 1930, höjd ca 36, längd 60 cm
Lagning, vissa nagg
479370
2017-08-23
Gör en kostnadsfri värdering här