Herman Neujd, jardinjär, Gustavsberg 1904

Klubbat för:

4 600 SEK

3 000 SEK

HERMAN NEUJD (1872-1931): skulptur, gips, signerad Neujd 1930, höjd ca 36, längd 60 cm

Lagning, vissa nagg

479370

2017-08-23