Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
FLINTLÅSGEVÄR, m/1815, pipa märkt från Carl Gustafs stads gevärsfaktori, laddstock i metall medföljer, längd ca 145 cm, kaliber 20 mm
Visst slitage, obetydliga skador
479399
2017-08-24
Gör en kostnadsfri värdering här