Ragnar Falk oljemålning

Ragnar Falk oljemålning
Ragnar Falk oljemålning
Ragnar Falk oljemålning
Ragnar Falk oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

1 500 SEK

RAGNAR FALK (1903-1977): Hamnmotiv, signerad R. Falk, olja på duk, 38x48 cm

479401

2017-08-28