Bordslampa art deco

Bordslampa art deco
Bordslampa art deco
Bordslampa art deco
Bordslampa art deco
Bordslampa art deco
Bordslampa art deco

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SVENSKA METALLVERKEN, bordslampa, art deco, 1900-talets första hälft, kulformad stomme stående på tre örnar, höjd inkl. skärm ca 55 cm

Visst slitage

479416

2017-08-24