Soffa chesterfieldmodell
2017-08-24
479423
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SOFFA, 1900-talets andra hälft, chesterfieldmodell, djuphäftad klädsel i skinn, på hjul, längd ca 190, sitthöjd ca 46 cm
Slitage