Byrå 1700-tal

Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

BYRÅ, 1700-tal, rokoko, 3-lådig, fanérad med flera träslag, förgylld beslag i brons, höjd ca 80, 113x55 cm

Renoverad, torrsprickor

479430

2017-08-24