Klubbat för:
13 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
BYRÅ, 1700-tal, rokoko, 3-lådig, fanérad med flera träslag, förgylld beslag i brons, höjd ca 80, 113x55 cm
Renoverad, torrsprickor
479430
2017-08-24
Gör en kostnadsfri värdering här