Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
HARRY WICHMAN (1916-1993): "Skärgårdbåt", signerad Wichmann -68, färglitografi, 55/250, ca 55x38 cm
479453
2017-08-24
Gör en kostnadsfri värdering här