Harry Wichmann litografi

Harry Wichmann litografi
Harry Wichmann litografi

Klubbat för:

350 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

HARRY WICHMAN (1916-1993): "Skärgårdbåt", signerad Wichmann -68, färglitografi, 55/250, ca 55x38 cm

Zustandsbeschreibung

479453

2017-08-24