Klubbat för:
350 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
HARRY WICHMAN (1916-1993): "Skärgårdbåt", signerad Wichmann -68, färglitografi, 55/250, ca 55x38 cm
Zustandsbeschreibung
479453
2017-08-24
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner