Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
SLAKTBÄNK, industribord, 1900-talets första hälft, grov konstruktion i trä, höjd ca 81, 144x77 cm
Kraftigt slitage, patina
479467
2017-08-24