Byrå mahogny
Vollendet
2017-08-24
479486
| Höchstes Gebot | 9 400 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
BYRÅ, mahogny, 1950-tal, modell med 5 ldr, detaljer i ek och bok, höjd ca 114, 48x82 cm
Smärre slitage