Bengt Nordenberg akvarell

Bengt Nordenberg akvarell
Bengt Nordenberg akvarell
Bengt Nordenberg akvarell
Bengt Nordenberg akvarell
Bengt Nordenberg akvarell
Bengt Nordenberg akvarell

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BENGT NORDENBERG (1822-1902) motiv med fiskare vid brygga, signerad B Nordenberg, akvarell ca 43 x 33 cm.

Mindre fläckar, gulnader. spår av lim i hörnen på baksidan (delvis limmad fortfarande).

479491

2017-08-24