Bengt Nordenberg akvarell
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BENGT NORDENBERG (1822-1902) motiv med fiskare vid brygga, signerad B Nordenberg, akvarell ca 43 x 33 cm.
Mindre fläckar, gulnader. spår av lim i hörnen på baksidan (delvis limmad fortfarande).
479491
2017-08-24